Get Adobe Flash player

Our bitches

Our dogs

Červenec 2011

17. 7. 2011 BC procházka + návštěva

Dnes nás přijeli navštívit chovatelé Kofíčka. S nimi přijela Kofíčkova sestřička, maminka a ještě Demmi a Merlin. Všichni jsme se společně vydali na procházku do Hradiště, kde se k nám připojila Hanka s Čokoládou, Fidorkou a Lentilkou od ED.

Fotogalerie

9. - 16. 7. 2011 Agility tábor Jitřenka, Žirovnice

Tento týden jsme s Najbíkem a Kofíkem strávili na "agilitním" táboře ve výcvikovém středisku Jitřenka v Žirovnici. Společnost nám dělala naše kamarádka Anička s borderákem Matějem. Cvičili jsme pod vedením Martina Nehyby a Martiny Konečné.

Výcvikové středisko je umístěné uprostřed lesů v blízkosti rybníka, takže pokud jsme zrovna nespali:), trávili jsme volné chvíle procházkami lesem a koupáním v rybníce...

Tábor jsme si moc užili a moc rádi pojedeme příště zase. 

Fotogalerie Fotky od Táni

4. 7. 2011 Návštěva

Dnes měl Kofíček návštěvu. Přišli za ním Helča a colliátka Chanellka a Charlottka z ch. st. Královský dar a Petra s boxerkou Azirou. Aby to nevypadalo, že zapomínám na Brainečka a Najbíka, s touhle návštěvou si mohl hrát jen Kofíček, protože Azirka se za dva dny chystá za ženichem a nevím proč, ale její panička Petra malé beardedko-boxery nechce...


Fotogalerie

3. 7. 2011 Kofík 4 měsíce

Kofíčkovi jsou dnes 4 měsíce. Protože už je to velký kluk, začal nosit culíček:))). Jak mu sluší se můžete podívat do jeho alba, kam jsme přidali několik aktuálních fotek. 


Fotogalerie

zpet
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat